+90 530 062 80 94 İvedik OSB. Mah. Ağaç Metal Sanayi Sitesi 1435 Cad. No:27/2 Yenimahalle / Ankara
ISO 14001:2004
ISO 9001:2015
HİZMETLERİMİZ

KURUMSAL

TARİHÇE

Firmamız 2010 yılında kurulmuştur. İlk etapta proje ağırlıklı çalışmaya başlayan firmamız kısa süre içinde yoğun bir çalışma sürecinin sonunda elektrik iç tesisatı, OG, Trafo ve Enerji Nakil Hattı projeleri konusunda Ankara’nın sayılı firmaları arasına girmeyi başarmıştır. Proje alanındaki bu başarı firmamızın uygulama alanına da girmesine hız kazandırmıştır. Bunu müteakiben firmamız ilk olarak proje taahhüdü aldığı müteahhit firmaların elektrik tesisat, ada içi dağıtım ve çevre aydınlatma işlerinin uygulama taahhüdünü de alarak bu alana girmiştir. Uygulama taahhütlerini de zamanında ve eksiksiz yerine getiren firmamız bunun verdiği güvenle çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarının Trafo bakımı ve Kompanzasyon bakımı işlerini takip etmiş  ve büyük bir titizlikle işin takibini yaparak bu alandaki iddiasını ispatlamıştır.

HAKKIMIZDA

Proje firması olarak çalışma  hayatına başlayan firmamız şu an uygulama konusunda iddiasını ispatlayarak geleceğe güvenle bakmaktadır.İlerleyemiyorsan geriye gidersin prensibi ile hareket eden firmamız bir üst segmentte mücadele edebilmek için gerekli olan eleman altyapısını oluşturmuş,Türk Patent marka , TSE Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi, ISO 9001:2000 ve ISO 14001-2004 belgesini almıştır.Bünyesinde Proje,keşif,şantiye alanında uzman 4 mühendis, 20 teknik personel ile uluslar arası alanda faaliyet gösteren firmaların elektrik uygulamalarında çözüm ortağı olmak için gerekli standartları yakalamıştır. Halen Türkiye’nin çeşitli yerlerinde şantiyeleri bulunan firmamız elektrik uygulamalarında  (Elektrik iç tesisat, Zayıf akım, Yangın Algılama ve İhbar sistemi,CCTV ve Güvenlik Sistemleri,Seslendirme Sistemi,Elektrik Telekom Altyapı,Trafo, Enerji Nakil Hattı , Jeneratör tesisleri) marka olma yolunda hızla ilerlemektedir.

MİSYONUMUZ

• Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak,
• Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak,
• Çalışanlarımızın tatmini ve moral değerlerini arttırmak,
• İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek,

VİZYONUMUZ

Toplam kalite, hizmet ve yaşam tarzımız, Ulusal ve Uluslararası Proje ve Taahhüt sektöründe mükemmele ulaşmak için sürekli iyileşme ve gelişme çabası içinde olmak. Müsterilerimizin koşulsuz memnuniyeti, çalışanların motivasyonu ve mutluluğudur.

Tüm ilişkilerimizde saygılı, içten, adaletli, açık ve dürüst bir yapı içerisinde olmak.

Open chat
Merhaba :)
Size nasıl yardımcı olabilirim?